Terra Permonia, Radničné námestie 14, Banská Štiavnica
Telefón +421 948 100 727

Z KNIHY NÁVŠTEV

“Ďakujeme Vám za možnosť stráviť, resp. prežiť príjemné chvíle ríši fantázie, kde je možné zabudnúť ako rýchlo plynie čas.”

“Výborný nápad. Dieťa hravou formou objavuje rôzdne techniky… SUPER !!!

"Moc se nám tady líbilo, byly jsme tady celé dopoledne i s naším psíkem, odnesly jsme si krásné výrobky, výborný nápad jak naučit děti něco nového.”

 “Veľa zdaru do budúcna. Takéto niečo tu pre deti chýbalo.”

 “We come from Belgium and never see it before!! It was great!! Thanks”

“Bolo tu pekne a super zábava. Ďakujem za vecičky, ktoré som si tu vyrobila.”

 “Ďakujeme, bolo to super deťom sa ani nechcelo odísť.”

 “Ďakujeme za príjemne, poučne a pracovne strávené dopoludnie. Je to super nápad, realizácia je vynikajúca. Cítili sme sa tu veľmi príjemne.”

 “Super nápad veľmi pekné odporúčime všetkým.”

 “Toto nemalo chybu! Super vec pre dnešné deti! Konečne niečo zábavné a zároveň poučné! Ďakujeme!!”

 “Ďakujeme za ponuku byť tvorivý. Šikovným animátorom žaláme veľa ďaľších príležitostí. Bolo to úžasné. Spokojnosť v očiach druhákov z Veľkého Krtíša hovorí za všetko.”

 “Lepší kreativní dílnu pro deti jsme dosud nenavštívili, jen tak dál a ať se Vám darí! Ďekujeme za nádherný celodenný zážitek!”

 “Ja sa volám Hanka a veľmi sa mi to páčilo a už som tu bola 2 krát a dneska som robila aj zo železom a urobila som si vojaka z mečom ku som sa bála zvárať ináč všetko bolo fajn. Borko a ja a naozaj sa nám tu páčilo a zas niekedy prídeme a vždy tu ❤️ urobím pekné veci.”

 “Boli sme u vásvčera a deti o ničom inom nerozprávali. Stále diskutovali, čo by ešte vyrobili, keby sme sem znovu prišli. Ich iskričkám v očiach sa nedalo odolať, keď sa ráno spýtali: “Mami, oci, môžeme ísť do Terra Permonie aj dnes?” Tak sme tu a je tu super!!”

 “Vďaka za zmysluplne strávené popoludnie, trafili ste klinec po hlavičke. Ďakujeme!”