Terra Permonia, Radničné námestie 14, Banská Štiavnica
Telefón +421 948 100 727

Pre rodiny

Kreatívna zábava pre celú rodinu - aj tak by sa dala charakterizovať Terra Permonia. Náš svet je určený nielen deťom, ale aj rodičom. Mnohokrát sme zažili vzácne chvíle, v ktorých otecko či mamička odovzdávali svoje zručnosti a vedomosti svojim deťom. Práve tieto momenty sa stávajú nezabudnuteľnou súčasťou pobytu rodín v našom meste. 

Naša ponuka zabaví deti od 6 rokov. Pútavý model vláčika, Lego miestnosť, Fosforovňa či samotná Vynálezovňa tak pohltia menších i väčších. Najmä v prípade detí do 10 rokov odporúčame aj zainteresovanie rodičov, ktoré umožní rozvinúť nápady detí i napomôže ich technickej realizácii. K dispozícii sú samozrejme naši vysoko hodnotení animátori, ktorí nielen vysvetlia a zaučia, ale radi aj pomôžu a zodpovedia na vaše otázky.

Na návštevu Terra Permonia si odporúčame vyhradiť minimálne 2 hodiny. Je ale obvyklé, že rodiny u nás trávia aj viac času, častokrát aj celé popoludnie. Naša cena rolex replicas relogios je obmedzená len vstupom do objektu (nie je možné počas dňa odchádzať a znovu vstupovať) a otváracími hodinami, takže čas pre tento fakt nehrá úlohu.

Ak z rôznych dôvodov máte záujem o vstup mimo bežných otváracích hodín, ktoré v zásade kopírujú hlavné turistické obdobia regiónu, máme pre vás ponuku vstupu za paušálny poplatok. Rovnako vám vďaka našej komplexnosti vieme poskytnúť náš priestor na nezabudnuteľnú detskú párty. Pre opakované návštevy ponúkame rôzne zľavové karty.

TerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermonia