Terra Permonia, Radničné námestie 14, Banská Štiavnica
Telefón +421 948 100 727

Pre rodiny

Kreatívna zábava pre celú rodinu - aj tak by sa dala charakterizovať Terra Permonia. Náš svet je určený nielen deťom, ale aj rodičom. Mnohokrát sme zažili vzácne chvíle, v ktorých otecko či mamička odovzdávali svoje zručnosti a vedomosti svojim deťom. Práve tieto momenty sa stávajú nezabudnuteľnou súčasťou pobytu rodín v našom meste. 

Naša ponuka zabaví deti od štyroch rokov. Pútavý model vláčika, Lego miestnosť, Fosforovňa či samotná Vynálezovňa tak pohltia menších i väčších. Najmä v prípade detí do 10 rokov odporúčame aj zainteresovanie rodičov, ktoré umožní rozvinúť nápady detí i napomôže ich technickej realizácii. K dispozícii sú samozrejme naši vysoko hodnotení animátori, ktorí nielen vysvetlia a zaučia, ale radi aj pomôžu a zodpovedia na vaše otázky.

Na návštevu Terra Permonia si odporúčame vyhradiť minimálne 2 hodiny. Je ale obvyklé, že rodiny u nás trávia aj viac času, častokrát aj celé popoludnie. Naša cena je obmedzená len vstupom do objektu (nie je možné počas dňa odchádzať a znovu vstupovať) a otváracími hodinami, takže čas pre tento fakt nehrá úlohu.

Ak z rôznych dôvodov máte záujem o vstup mimo bežných otváracích hodín, ktoré v zásade kopírujú hlavné turistické obdobia regiónu, máme pre vás ponuku špeciálneho vstupu. Rovnako vám vďaka našej komplexnosti vieme poskytnúť náš priestor na nezabudnuteľnú detskú párty. 

TerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermonia