Terra Permonia, Radničné námestie 14, Banská Štiavnica
Telefón +421 948 100 727

Pre školy

Je Terra Permonia určená aj pre školy?

Áno. Terra Permonia je ideálnym doplnkom výletu do Banskej Štiavnice. Veľkou prednosťou ponuky je fakt, že je interaktívna – žiak reálne pracuje a tvorí, nie je pasívnym prijímateľom informácií. Aj preto vždy zaujme tých, pre ktorých je určená – deti. Vhodnou kombináciou návštevy múzeí a Terra Permonia môžete pre svojich žiakov zostaviť taký program, na ktorý budú s veľkou radosťou dlho spomínať.

Nie je vekový rozptyl príliš veľký? Budú sa mať čím zabaviť aj menšie deti?

Terra Permonia ponúka rôzne aktivity. Pre menších je určený atraktívny model vláčika, stavebnice lego, tvorba z polystyrénu, či výroba papierových masiek s použitím centrifúgy a farieb. Pre starších ponúkame prácu s plastom a kovom na skutočných strojoch. Naša ponuka tak môže pobaviť naozaj každého.

Koľko času si máme na Terra Permonia vyhradiť v programe?

Odporúčame minimálne 2 hodiny. Za ten čas sa deti nielen zoznámia s náradím - strojmi, ale vytvoria aj niečo zaujímavé – darček pre seba, či svojich blízkych. Pri objednávaní vopred vám radi bezplatne poradíme, ako svoj program a návštevu Banskej Štiavnice zrealizovať tak, aby ste mali dostatok času na Terra Permonia a zároveň stihli so žiakmi absolvovať ďalšie zaujímavé atrakcie regiónu. Náš tím tvoria ľudia s bohatými skúsenosťami a poznaním Banskej Štiavnice a okolia, ich rady sa vám určite zídu!

Ako mám vedieť, že to bude naozaj fungovať?

Od otvorenia nás navštívili tisícky návštevníkov z rôznych kútov Slovenska. V našom prieskume sme od vzorky z nich dostali neuveriteľné až 100% odporúčanie priateľom a známym. Naši návštevníci sú našim najlepším nástrojom propagácie a dôkazom, že pre deti je Terra Permonia skutočným rajom.

Aké sú ceny? Ak máme záujem ako škola prísť, môžeme získať nejakú zľavu?

Pre školy poskytujeme špeciálnu cenu 3,50- € na osobu + pedagogický dozor 1 osoba na 10 žiakov zdarma. Zľava sa dá uplatniť pri rezervácii vopred a pri skupine s min. 20 platiacimi členmi. Pre školské skupiny sme otvorení aj mimo bežných otváracích hodín bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

 

TerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermoniaTerraPermonia